Wijk- en dorpsraden

Wij vinden de eigenheid en identiteit van onze wijken en dorpen heel belangrijk. De wijk- en dorpsraden spelen hier een rol bij. Zij zijn tenslotte de ogen en oren van de buurt. Wilt u contact opnemen met voor informatie over uw wijk of kern? U vindt hier het overzicht van alle wijk- en dorpsraden.

Overzicht

  E-mailadres Website
Dorpsraad Aerdt  info@dorpsraad-aerdt.nl

www.dorpsraad-aerdt.nl

Dorpsraad Angerlo info@dorpsraad-angerlo.nl www.dorpsraad-angerlo.nl
Dorpsraad Babberich voorzitter@dorpsraad-babberich.nl www.dorpsraad-babberich.nl
Dorpsplatform Giesbeek  info@dorpsplatformgiesbeek.nl www.dorpsplatformgiesbeek.nl
Adviesraad Groot Holthuizen ar7oost@gmail.com  
Stichting Herwen Actief info@herwenactief.nl www.herwenactief.nl
Dorpsraad Lathum info@dorpsraadLathum.nl www.dorpsraadlathum.nl
Bewonersplatform Lobith Tolkamer bpltlobith@gmail.com

 

Dorpsraad Ooij voorzitter@dorpsraadooij.nl  
St. Dorpsnetwerk Oud-Zevenaar info@inoudzevenaar.nl  
Dorpsraad Pannerden dorpsraad@pannerden.info www.pannerden.info/dorpsraad-pannerden
Stichting Actief Spijk info@stichtingactiefspijk.nl www.stichtingactiefspijk.nl