Aangesloten zorgprofessionals

Overgewicht is landelijk een groeiend probleem en ook in Zevenaar speelt dit probleem.

Om een verdere stijging van overgewicht tegen te gaan en preventief te kunnen gaan werken op het gebied van overgewicht, hebben diverse zorgprofessionals de handen ineen geslagen en de ketenaanpak “ZevenaarFit” ontwikkeld. Bekijk hieronder de aangesloten zorgprofessionals:

Huisartsen

M. Aghabozorg
dokteraghabozorg@hotmail.com

Fysiotherapeuten

Jaap de Leve van der schoot
delevevdschoot@gmail.com

Maarten Hoogeveen
maartenhoogeveen@romei.nl

Ilse Geurds
ilsegeurds@hotmail.com

Cathalijne van Nieuwamerongen
mail@vannieuwamerongen.eu

Diëtisten

Nina Kladakis
info@dietistenpraktijk-igia.nl

Alice Put
zevenaar@voedingendieetplus.nl

Marloes Aalberts
m.aalberts@sensire.nl

Orthopedagogen

Chantal Berens
chantal.berens@gmail.com

Meike Manschot
m.manschot@zijaanzij.info

Gewichtsconsulent

Marian Kleinsmit
info@kidzkootz.nl

Merle Leenders
info@lekkeretenenfit.nl

Regisseur Verbinding Preventie & Zorg

David Zweekhorst
d.zweekhorst@zevenaar.nl

Sportaanbieder

Dunja van Grol
info@djfdancecentre.nl

Sportcoaches

Anke Voesten
a.voesten@zevenaar.nl

Joris Herbes
j.herbes@zonnekinderen.nl

Maarten Stuurman
m.stuurman@liemerscollege.nl